Компанія «Баутех-Україна» пропонує продукцію, відповідну прийнятим на українському будівельному ринку технологічним стандартам. Кожен продукт максимально адаптований до кліматичних особливостей країни, що забезпечує широкий спектр застосування наших будівельних сумішей, декоративних матеріалів, звуко- і теплоізоляційних систем. Ми пропонуємо співпрацю торговим організаціям, будівельним компаніям і підрядникам робіт, архітектурним і дизайнерським бюро. Наші партнери завжди можуть розраховувати на гнучке ціноутворення, систему бонусів і максимально комфортний формат співпраці.

</ div>

</ div>

Замовникам, інвесторам, девелоперам

Вироблена за євростандартами сертифікована продукція і сучасні технології роботи з нею гарантують, що інтер’єрний або ландшафтний дизайн об’єкта будуть повністю відповідати заявленим у проекті параметрам. У нас можна замовити як матеріали для будівництва та оздоблення, так і комплексне проектне, технічне і технологічне супроводження робіт. Ми пропонуємо вам будівельні матеріали власного виробництва і несемо стовідсоткову відповідальність за якість і довговічність фінального продукту.

Проектувальникам, архітекторам, дизайнерам

«Баутех-Україна» регулярно проводить презентації, де ви можете ознайомитися з новими розробками і найпопулярнішими на ринку продуктами. Ми організуємо навчання для тих, хто хоче освоїти нові техніки і отримати нові можливості реалізації своїх ідей. Орієнтуючись на європейські принципи співпраці, ми пропонуємо готові проектні рішення і унікальні технології, яким немає аналогів на українському ринку. І з задоволенням беремося за розробку індивідуальних проектів по вашим запитам і з урахуванням поставлених вами завдань.

Виконавцям

Будівельні організації та професійні бригади знайдуть у нас всебічну підтримку. Ми пропонуємо допомогу у виборі будівельних та оздоблювальних матеріалів, розрахунку необхідного обсягу, підборі відповідного обладнання. У комплекс послуг в рамках партнерської угоди входить доставка продукції по призначенню і комплексне технологічне супроводження проекту. Ми розповімо про особливості роботи з обраним матеріалом і надамо безкоштовні тестові набори, а при необхідності – проведемо експрес-навчання.

Торговим організаціям

Пряма співпраця з виробником сертифікованої продукції означає, що ви зможете придбати її за максимально вигідною вартості, без посередників і торгових націнок. В рамках регулярних навчальних семінарів ми надаємо детальну інформацію про кожному продукті ТМ Bаutech. Ми забезпечуємо своїх партнерів безкоштовними тестовими наборами, POS-матеріалами та зразками і даємо гарантію на всі матеріали і обладнання, які ви захочете придбати. Співпраця з ТОВ «Баутех-Україна» на правах офіційного представника компанії надасть вам можливість скористатися спеціальною бонусною системою.

Ви можете залишити заявку на співпрацю

Спасибо за ваше сообщение. Он был отправлен.
При отправке вашего сообщения произошла ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.