ОСНОВНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

Extratop® Enduro це ультра-металева суха посипка поверхні (DST – dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить тверду крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. П.

Bautop® Enduro це металева суха посипка для поверхні (DST – dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить тверду крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. П.

Multitop® Enduro це метало-кремнієва суха посипка поверхні (DST – dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить тверду крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. П.

MULTITOP® Enduro Wеt – це метало-кремнієва суха суміш для зміцнення поверхні монолітних бетонних підлог (WTW – wet to wet). Містить мінеральну крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. П.

Nanotop це мінеральна суха посипка поверхні (DST – dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить силікати літію, твердий кварцовий наповнювач, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. П.

Лаки будь-якi можна використовувати

МАТЕРІАЛИ