«БАУТЕХ-Україна» з 2001 року спеціалізується на представленні технології та виробництві комплексу продуктів і обладнання для промислових підлог всіх типів, будучи засновником і лідером даної галузі будівельної індустрії на Україні. Саме «БАУТЕХ-Україна» вивів даний сегмент ринку на рівень сучасної промисловості, виконавши величезну роботу по освоєнню прогресивних європейських технологій.
Основний вид діяльності компанії – виробництво комплексу матеріалів для влаштування високоміцних промислових і декоративних бетонних підлог, а також продаж спеціалізованого обладнання для обробки і укладання промислових і декоративних покриттів.

В цілому компанія пропонує покупцеві технології створення високоміцних промислових підлог.

«БАУТЕХ-Україна» в кожному рішенні прагне до інновацій і практикує індивідуальний підхід до Замовника. Промислові бетонні, полімерні та наливні підлоги Bautech використовуються в таких об’єктах, як:

 

  • складські комплекси і виробничі будівлі;
  • гаражі, паркінги, території навколо будівель, торгові центри, гіпермаркети, моли;
  • соціальні об’єкти;
    об’єкти агропромислової інфраструктури;
  • спортивні комплекси;
  • дорожнє покриття і тротуари.

«БАУТЕХ-Україна» співпрацює з багатьма проектними і науково-дослідними інститутами України. Маючи в своєму арсеналі альбом технічних рішень, який спільно розроблений і погоджений НІІСМіК, компанія «БАУТЕХ-Україна» спирається на компетентні наукові розробки в області влаштування бетонних підлог і надає своїм клієнтам обґрунтовані професійні консультації.

Для організацій, які хотіли б освоїти виробництво високоміцних бетонних та полімерних підлог будь-якої складності, компанія «БАУТЕХ-Україна» пропонує теоретичне (у формі семінару) та практичне навчання персоналу всім тонкощам технології виробництва.

«БАУТЕХ-Україна» – це якість без компромісів; виробничі потужності, які не мають аналогів в Україні; суворе дотримання обумовлених термінів випуску і поставки матеріалів; консультації провідних фахівців галузі; сотні відповідальних об’єктів, серед яких – найбільші підприємства країни; дилерська мережа у всіх регіонах України; безцінний досвід роботи в технологічно складної сфері; доброзичливість і бажання нових звершень.

BAUTECH – надійний партнер в промислових підлогах і декоративних системах!